Puderdosa, Ø ca 5cm, förgylld med spegel, slitage, fläckar, stänger dåligt
Auktnr | SE8.20240509.A42280 |
Utropspris | 25 kr |
Aktuellt bud | 75 kr |
Stänger | 2024-05-09 12:04:00 |
Provision | 11 kr |
Frakt | 49 kr |